Haber

İstanbul Havalimanı’nda 1 Milyon Liralık Kaçakçılık Operasyonu

İstanbul Havalimanı’nda 1 milyon liralık kaçak operasyon

3 zanlının valizlerinden çok sayıda parfüm, elektronik sigara ve teknolojik cihaz kaçak olarak Türkiye’ye getirildiği belirlendi.

İSTANBUL İstanbul Havalimanı’nda durdurulan 3 zanlının valizlerinde yapılan aramada, Türkiye’ye kaçırılmak istenen çok sayıda 1 milyon lira değerinde parfüm, elektronik sigara ve teknolojik cihaz bulundu.

İstanbul Havalimanı Polis Şube Müdürlüğü ekipleri, 30 Temmuz’da yaptıkları kontrollerde ŞİÖ, H.Ş. ve NY isimli kişileri durdurdu. Polis ekipleri, bu kişilerle birlikte bulunan ve üzerlerinde bulunan 43 akıllı saat, 4 bilgisayar oyunu, 27 oyun kumandası, 76 oyun CD’si, 6 cep telefonu, 38 elektronik sigara, 15 parfüm, 7 oyun kaçak olarak ele geçirilmeye çalışılan valizlerde arama yaptı. Hindi. konsol ve aparatları, 2 adet kablosuz kameralı mikrofon, 1 adet sanal gerçeklik gözlüğü, 1 adet kulaklık, 1 adet kamera, 1 adet aksiyon kamerası. Ele geçirilenlerin piyasa değerinin 1 milyon lira olduğu öğrenildi. İstanbul Havalimanı Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerini tamamlayan SCÖ, H.Ş. ve NY şartlı tahliye ile serbest bırakıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu