Yaşam

Eski Kısmetse Olur Yeliz’in Bir Süre Kendisine İftira Attığını Söylediği Esin Çepni’yi Aldattığını Anlatması

YouTube’da yayınlanmaya başlayan Kısmetse Olur Aşkın Güç programının ilk sezon yarışmacılarından Yeliz Açıkel, daha önce tartıştığı Esin Çepni’nin aldatıldığı haberi karşısında kendini tutamadı. Bilal Hancı üzerinden kendisine yine iftira atıldığını belirten Yeliz Açıkel, görüntüyü görünce ‘İlahi adalet tecelli etti’ dedi. dedi.

Sosyal medya fenomeni Esin Çepni’nin fenomen kocası Bilal Hancı tarafından aldatıldığına dair paylaşımı bugüne damga vurdu.

Kafalar kanalından tanıdığımız fenomen Hancı, 2021 yılında Esin Çepni ile evlendi. Bir süre sonra evliliklerini bitirme kararı alan çift ayrıldı ancak uzun süre ayrı kalamadılar ve yeniden barıştılar.

Daha sonra Esin Çepni, altta yatan durumu bilmese de Bilal Hancı’nın evliyken kendisini aldattığını ve boşanma sebebinin bu olduğunu açıkladı.

Esin Çepni’nin anlattığına göre Bilal Hancı, kız arkadaşıyla boşanmayı kutlamak için bara gitti.

Gündemde bomba etkisi yaratan bu magazin haberinin ardından bir süredir sosyal medyada Esin Çepni ile tartışan eski Kısmetse Olur yarışmacısı Yeliz Açıkel bir referans yazısı yayınladı.

Kısmetse Olur Aşkın Güç programının 1. dönem yarışmacıları arasında yer alan ve Erol’la olan ilişkisiyle tanıdığımız Yeliz Açıkel, bir defasında Esin Çepni’nin kendisine iftira attığını söylemişti.

Kısmetse Olur’un ardından yeniden YouTube’da yayınlanan Style Icon, Esin Çepni ve Yeliz Açıkel’in bir araya geldiği bir çalışmaydı.

Yarışma sırasında anlaşamayan ve kombinleri nedeniyle birbirine giren Esin ile Yeliz arasındaki tartışma, Esin Çepni’nin sosyal medyada yazdıklarıyla farklı bir boyuta taşınarak büyük heyecan yarattı.

Esin Çepni o dönemde “Beni tanımadığını iddia ediyor ama eşime DM atmış” dedi. dedi.

Yeliz Açıkel ise böyle bir durumun olmadığını, iddiaların asılsız olduğunu belirtti. Daha sonra suç duyurusunda bulunacağını paylaştı.

Esin Çepni’nin aldatma iddialarıyla gündeme gelmesinin ardından Yeliz Açıkel bir referans mektubu yayınlayarak, “İlahi adalet yeniden tecelli etti. Kendisine geçmiş olsun diliyorum.” söz konusu.

Daha sonra takipçilerinden destek açıklamaları yayınladı.

kangalajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu