Haber

Ece Erken, Taha Duymaz ile yaptığı yazışmayı paylaştı! Mesajdaki bir detay yürek burkan

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde 14. güne girildi. Yüzyılın felaketi 10 ilde büyük yıkıma neden oldu. Depremin en çok etkilediği yerlerden biri olan Hatay’da arka arkaya ölüm haberleri geldi.

BÜYÜK HABER GELDİ

Yemek videolarıyla tanınan Hatay’da yaşayan fenomen Taha Duymaz ve kardeşi de enkaz altında kaldı. Günlerdir mucize beklenen 19 yaşındaki Duymaz ve ağabeyinden önceki gün haberler gelmek. 12 gündür enkaz altında kalan Taha Duymaz’ın ablasının cansız bedeni bulundu.

“O NE GÜZEL BİR KALPLİ”

Taha Duymaz’ın vefatının ardından Ece Erken, Instagram hesabından paylaştığı mesajlarla üzüntüsünü dile getirdi. Taha’nın “Abla seni çok seviyorum. Keşke cevaplasan” mesajına “Merhaba canım” diyerek yanıt verdiği ekran görüntüsünü paylaştı. Başlarda, “Ne güzel kalpli bir çocukmuş. Mekanın cennet olsun, yattığın yer sızlamasın bacım”.

AYRINTILI BİR KALP KIRILDI

Erken’in paylaştığı ikinci karede Taha Duymaz’ın “Bizim evimiz yıkılmadan önce o kadar çok izlerdim ki kahvaltı vaktiydi ablacım” sözleri Erken dahil okuyanların yüreğini dağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu