Haber

Dursun Özbek: Herkes için adalet istiyorsak Kulüpler Birliği Vakfı’nın adresi burası

Galatasaray Lideri Dursun Özbek, “Herkes için adalet istiyorsak bunun adresi Kulüpler Birliği Vakfı. Amacımız herkes için adalet. Tüm kulüp başkanı arkadaşlarıma sesleniyorum, bir an önce vakfımızda toplanalım.” olası.”

Galatasaray, Spor Toto, Muhteşem Lig’in 23. haftasında Trabzonspor’u 2-1 mağlup ederek liderliğini sürdürdü. Karşılaşmanın ardından sarı-kırmızılı grubun lideri Dursun Özbek basına açıklamalarda bulundu. Özbek, sözlerine her iki takımın taraftarlarına da soğuk havaya rağmen takımlarını destekledikleri için teşekkür ederek başladı. Bizi desteklediler. Keyifli ve örnek bir maç oldu. Seyirci, taraftar ve oyuncuların tavırlarıyla örnek alınması gereken bir maç izledik. Her iki gruba da çabaları için teşekkür etmek istiyorum. Oyuncularıma ve teknik grubuma da çok teşekkür ediyorum. İlk saniyelerde gol yemesine rağmen geri döneceğini biliyorduk. ve 3 puan aldık. Şampiyonluğa yürüyüşümüz bu formda devam ediyor” dedi.

“BİZ BİRBİRİMİZE DÜŞMAN OLMAYACAĞIZ”

Geçtiğimiz günlerde kulüplerin yaptığı açıklamalara değinen Özbek, çözüm adresinin Kulüpler Birliği Vakfı olduğunu belirtti. Vakfın vakit kaybetmeden bir araya gelmesi gerektiğinin altını çizen Dursun Özbek, “Futbol oynayan ve futbolu seven tüm seyirciler bilsinler ki biz gruplar olarak yeşil sahada sadece rakipiz. Asla birbirimize düşmanlık beslememize gerek yok. Vatanın çocukları nasıl ki amaç Türk futbolunu kalkındırmak ise giriyoruz.Son günlerdeki gelişmelere baktığınız zaman tırmanacakmış gibi görünen sorunun çözümü kesin.Eğer bu sorun bir Türk futbolu sorunu ise türk futbolu kulüpler birliği vakfı var burada herkesin söz hakkı var o zaman bu vakıf toplansın herkesin görüşü alınmalı hitab pler birlik vakfı amacımız herkes için adalettir tüm kulüp başkanıma sesleniyorum arkadaşlar bir an önce vakfımız da toplanalım yine birbirimize düşman olamayız trabzonspor çok değerli bir kulüp yönetimi geldi sohbet ettik morali yüksek çok keyifli bir maç izledik sevinç Sonra hepsini güzelce uğurladık. Taraftarlar da yavaş yavaş dağılıyor. Bu çok mu zor bir şey?” dedi.

pazarcik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu