Haber

Beyoğlu ve Gaziosmanpaşa’da Telefon Hırsızlığı

Beyoğlu’nda benzin istasyonuna gelen bir kişi, sigara alırken kasiyerin telefonunu çaldı. Gaziosmanpaşa’da lokantaya gelen bir kişi hızla kasanın üzerindeki telefonu alarak kasada kimse kalmayınca gözden kayboldu. O anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Olay, dün saat 05.30 sıralarında Beyoğlu Kaptanpaşa Mahallesi’ndeki bir akaryakıt istasyonunda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, benzin istasyonuna giren bir kişi tezgâha gelerek sigara almak istediğini söyledi. Kasiyer sigarayı verdikten sonra kısa bir süre kasadan ayrıldı. Şahıs bundan faydalanarak saniyeler içinde masanın üzerindeki telefonu çaldı. O anlar ise güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi. Kasiyerin olayla ilgili şikayette bulunduğu öğrenildi.

Gözün ortasından çaldılar

Gaziosmanpaşa’da bir telefon hırsızlığı daha yaşandı. Önceki gün saat 21.40 sıralarında Sarıgöl Mahallesi’ndeki bir restoranda meydana gelen olayda, kasada kimsenin olmamasını fırsat bilerek restorana giren bir kişi, masanın üzerindeki telefonu çaldı. Telefon çalınca arkadaki çalışanlar tarafından fark edilmeyen olayın ardından şahıs hızla dükkandan ayrılarak ortadan kayboldu. Olay güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. – İSTANBUL

habersebinkarahisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu